İçeriğe geç

Mikrofon süngeri baskı fiyatlandırması nasıl yapılıyor?

Mikrofon süngeri baskı, pek çok farklı alanda kullanılır ve fiyatları ürünün özeliklerine göre değişiklik gösterir. Sünger fiyatları, üretim yapan şirkete göre de değişebilir. Bununla birlikte, mikrofon süngeri baskı fiyatları çok yüksek seviyede yer almaz. Dolayısıyla pek kişi ya da kurum için kolay ulaşılabilir seviyede yer alır. Mikrofon süngeri baskı fiyatı kadar ürünün yapısı da önemlidir. Sebebi ise, bu süngerler pek çok farklı görevi yerine getirir. Görevleri arasında reklamın yanı sıra iyi bir ses kalitesine aracı olmak da bulunur. Bu sebepten ötürü mikrofon süngeri baskı yaptırırken işi verdiğiniz firmadan iyi bir iş beklediğinizi belirtmeniz gerekir.

Mikrofon Süngeri Baskı Kullanmanın Avantajları

Mikrofon süngeri baskı kullanmanın en önemli avantajlarından birisi, reklam ve tanıtım noktasında ortaya çıkar. Mikrofonun üzerine takacağınız süngerde logoya yer vererek daha çok kişinin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Eğer belli bir seviyede tanınmış bir kuruma sahip olsanız bile, logolu mikrofon süngeri baskı ile izleyicilerinizin hafızasını tazeleyebilirsiniz. Logo baskılı mikrofon süngerleri, son zamanlarda daha çok kullanılır hale gelmiştir. Önceleri televizyon kanalları ya da gazeteler gibi basın ve medya kuruluşları tarafından kullanılan süngerlerin kullanımının artmasında internet kullanımı etkili olmuştur. Video paylaşım sitelerinde kanal açma uygulaması ile daha çok kişi video çekmeye başlamıştır. Özellikle Youtuber olarak adlandırılan online kanal sahiplerinin de video çekmeye başlamasıyla birlikte süngerlerin popülaritesi artmıştır. Mikrofon süngeri baskı, reklam konusunda en pratik yöntemlerden biridir. Hem kolay kullanım hem de kolay ulaşılabilir seviyede maliyete sahiptirler.

Kurumsal Kimlik İçin de Faydalı

Logolu mikrofon süngeri baskı reklam ve tanıtım avantajının yanı sıra kurmuş olduğunuz oluşumun kurumsal kimlik çalışmasına da katkıda bulunabilir. Mikrofonun üzerinde logonuzu bastırarak izleyicilere işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterebilirsiniz. Ayrıca, bu durum kurumunuzu daha profesyonel gösterebilir. Dolayısıyla izleyicilerin gözündeki itibarınız artabilir. Bunların dışında, çekmiş olduğunuz video unutulabilir. Ancak logolar insanların beynine yerleşen görsellerdir. Bu sebeple, videonuzu izleyenler içeriği unutsa bile logonuzu başka yerde gördüğünde hatırlayabilir.

Mikrofon Süngeri Baskının Temiz Sese Katkısı

Mikron süngeri baskı, videonuzun kalitesine de direkt olarak etki eder. Mikrofonlar, ses dalgalarını dijital titreşimlere çevirerek kaydedilmesine aracılık eder. Bu kayıt esnasında temiz ve net bir ses almanız oldukça önemlidir. Sesin kötü olması durumunda videonuzun kalitesi de düşer. Bu durumdan ötürü kayda temiz bir ses almanız gerekir. Mikrofon süngeri baskı, bu noktada işinize yarayabilir. Bu süngerler pek çok sesin önlenmesinde ya da etkisinin azaltılmasında rol oynar. Rüzgar sesinin dışarıda çekilen kayıtlarda ya da videolarda kayda girmesi durumu olabilir. Mikrofon süngeri baskı ise hafif şiddetteki rüzgarları önleyebilir ya da etkisini azaltabilir. Bunun dışında, kayda girebilecek diğer çevresel seslere karşı da önlem niteliği taşır.

Temiz Bir Mikrofon İçin Sünger Kullanımı

Mikrofon süngeri kullanmanın bir diğer faydası ise temizlik noktasında ortaya çıkar. Mikrofonlar darbe aldıklarında ya da yere düştükleri zaman hasar alabilen cihazlardır. Bu sebeple, uzun süreli kullanım için mikrofonları dikkatli kullanmak gerekir. Mikrofonların temizliği içinse süngerler devreye girer. Mikrofonun üzerine sünger taktığınızda, bu cihazı tozlara karşı koruyabilirsiniz. Süngerin temizliği ise çok kolaydır. Süngeri mikrofondan ayırarak kolayca temizleyebilir ve sonra geri takabilirsiniz. Mikrofon süngeri, tozların yanı sıra diğer küçük materyallere karşı da koruma duvarı görevi görür. Bunların dışında, mikrofon süngerinin şekli de önemlidir. Yuvarlak, elips, köşeli  ya da konik gibi pek çok farklı tasarıma sahip süngerler bulunur. Kurumunuza uygun olan ürün için mikrofon süngeri yorumları28 üzerine araştırma yapabilirsiniz.

Call Now Button