İçeriğe geç

İstediğiniz renk ve şekilde logolu mikrofon süngeri baskı siparişleriniz için hizmetinizdeyiz. 

Bilgi almak, fiyat sormak veya sipariş vermek için bize ulaşın: İLETİŞİM >>>

Birinci Sınıf Kaliteli Malzeme

Logo baskılı mikrofon süngerlerimiz piyasadaki en kaliteli malzeme kullanılarak üretilir.

Hızlı & Güvenli Teslimat

Kubbe Ajans çalışanları siparişinizi vaktinde ve sizi mutlu edecek şekilde ulaştırmak için çalışır.

Dilediğiniz Şekil ve Renk Seçeneği

Kurumsal kimliğinizi en güzel şekilde yansıtmak için mikrofon süngeri üzerine mükemmel bir logo baskı yapılır.

Logo Baskı ile Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğinizi en güzel şekilde yansıtmak için mikrofon süngeri üzerine mükemmel bir logo baskı yapılır.

ANA MODELLERİMİZ

Kimlere Mikrofon Süngeri Baskı Yaptık?

Mikrofon Süngerinde Farklı Renk Seçenekleri: Ana renkler siyah ve beyaz başta olmak üzere; mavi, kırmızı, sarı gibi değişik renklerimiz mevcuttur.

Kaliteli Malzeme: Mikrofon süngerlerimiz piyasadaki en kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Farklı Şekiller: Yuvarlak, uzun, üçgen, dörtgen şekiller başta olmak üzere; değişik şekillerde mikrofon süngerlerimiz mevcuttur.

Hızlı & Güvenli Teslim: Siparişlerinizi vaktinde ve tam istediğiniz gibi teslim etmek için çalışıyoruz. 

Logolu Mikrofon Süngeri Baskı

Mikrofon süngeri denilince baskılı ve logolu olanlar ön plana çıkar. Bu süngerler, klasik mikrofon süngerlerine göre önemli avantajları beraberinde getirir. Logolu mikrofon süngeri baskı kullanmanın getirdiği avantajlardan en önemlisi, reklam ve tanıtımdır. Mikrofonun üzerinde kurmuş olduğunuz kanalın ya da kurumun logosunun olması, size olumlu anlamda katkı sağlar. Çekmiş olduğunuz video ya da yapmış olduğunuz haber birkaç dakika içinde bile unutulabilir, ancak logo baskınız izleyicinin aklında kalır. Bir başka yerde logo baskınızı gördüklerinde kanalınızı hatırlayabilirler. Dolayısıyla kendinizi, kurmuş olduğunuz oluşumu ve işinizi tanıtmanın en kolay yollarından biri mikrofon süngeri kullanmaktır. Üstelik logolu mikrofon süngeri baskı mikrofona kolay bir şekilde takılır ve çıkartılır. Böylece sünger temizliğini de basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Mikrofon Süngeri Baskıyla Kurumsal Kimlik Çalışması

Mikrofonunuz için sünger baskı yaptırdığınızda kurumsal kimlik çalışması da yapmış olursunuz. Süngerlerin üzerine istediğiniz logoyu bastırabilirsiniz. Logonuzu gönderdiğinizde, süngerin üzerine basılır. Bu sayede özel üretim bir aparata sahip olursunuz. Öte yandan, logolu mikrofon süngeri baskı reklam ve tanıtım dışında kurumsal kimlik için de önemlidir. Mikrofonun üzerine logo yerleştirdiğinizde daha kurumsal bir görünüme sahip olursunuz. Bu da yaptığınız işe itibar kazandırır. İtibar ise hem izleyiciye sunum yaparken hem de videonuzu oluştururken size avantaj sağlayabilir. Logolu mikrofon süngeri baskı ile işinize önem verdiğiniz de göstermiş olursunuz.

Klasik el mikrofonlarının gövdesinde ve içerisinde 3 ayrı parça mevcuttur. Bu üç parça aynı vücut sistemimizdeki gibi birbiri ile ahenkle çalışmaktadır. Bu durum da mikrofonun yapısı bu çalışma sistemini oluşturmaktadır. Her teknikte olduğu gibi mikronun da hem küçük hem büyük parçaları vardır. Bu parçaları birbiri ile ilintili ve birbirleri ile orantılıdırlar. Mikrofon süngeri baskı da bu parçaların üzerini kaplamaktadır. Mikrofon süngeri aşağıdaki senkronizasyonu korumakta ve sesin daha iyi iletilmesini sağlamaktadır.
Parçalara bakacak olursak;

a) Kasa (İngilizce: Casing), mikrofondan sesin çıktığı yeri yani mikrofon diyaframını her türlü dış etkenden korur ve mikrona iletilen ses parçacıklarının yani sinyallerinin mikrofondan sesin çıktığı yere yani diyaframa göre kutupsal şeklini (polar diagram) belli etmektedir. Ayrıca ses parçacıklarını yani sinyallerini diyaframa iletmeden evvel ki yön tayin edici olarak bir görev üstlenmektedir.

b) Diyafram (İngilizce: Diaphram), aslında iletken olan parça budur. Akustik se dalgaları tarafından titreştirilir ve bu hareketleri çevirici ortama iletmektedir.

c) Çevirici (İngilizce: tranducer) diyaframdan aldığı hareketle akustik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren parça çeviricidir. Örnek verecek olursak; bir dinamik mikrofonda, akustik enerji elektrik enerjisine hareketli bobinler yardımıyla çevrilir. Çeviride kullanılan malzeme hareketli bobin olduğu için tüm dinamik mikrofonlar “devingen bobinli mikrofon (moving- coil microphone)” olarak adlandırılır.

Mikrofon Süngeri Baskı Tasarımları

Mikrofon süngeri baskı tasarımları yuvarlaktan köşeliye kadar farklı görünümlere sahiptir. Burada önemli olan sizin hangi işle meşgul olduğunuzdur. Zira mikrofonlar her ne kadar haber bültenleri ile özdeşleşmiş olsa da, günümüzde kullanım alanları bir hayli genişlemiştir. Bu genişleme Youtube gibi video paylaşım sitelerinin etkisi büyüktür. Youtube kanalı için mikrofon süngeri baskı arayanların sayısı da önemli ölçüde artmıştır. Artık gazetecilik eğitimi almayan, ancak bu alana ilgisi ve yeteneği olan kişiler de Youtube üzerinden haber programları yapmaya başlamıştır. Ayrıca, yine aynı site üzerinden yarışma, eğitim vs. gibi çeşitli dallarda içerik üreten ve Youtuber olarak bilinen kişiler de bulunur. Youtube için logolu mikrofon süngeri baskı tasarımlarında öne çıkan model yuvarlak süngerdir. Bu sünger çeşidi televizyonların haber bültenleri tarafından sıklıkla kullanılır. Oldukça sempatik bir görünüme sahiptir. Elips şeklinde, bombeli olacak şekilde tasarlanan mikrofon süngeri ise daha ciddi bir görünüme sahiptir. Köşeli süngerler ise ciddiyet seviyesini bir tık daha yukarıya taşır. İçeriğini tamamen haber üzerine kurgulayan ve bu sebeple haber kanalı olarak bilinen televizyon kanalları ise sık sık silindir şeklindeki süngerleri kullanır. Bu süngerler diğerlerini aksine uzun olacak şekilde tasarlanır. Ne tür bir sünger kullanmanız gerektiğini konusunda, mikrofon süngeri baskı yorumları hakkında araştırma yaparak da fikir sahibi olabilirsiniz.

Mikrofon Süngeri Fiyatları

Mikrofon süngeri fiyatları, ürünün yapısına ve adedine göre farklılık gösterir. Genel olarak, pek çok kişi için kolay ulaşılabilir seviyede yer alır. Bununla birlikte, logolu mikrofon süngeri baskı fiyatı, sıradan sünger fiyatlarına göre biraz daha yukarı seviyelerde yer alır. Ancak logolu mikrofon süngerleri de diğer süngerler gibi pahalı seviyede yer almaz. Kolay satın alınabilir seviyededir. Mikrofon süngeri baskı satın alırken, bu konuda tecrübeli olan firmaların tercih edilmesi gerekir. Alanında tanınan ve güzel yorumlara sahip olan firmalar, iyi bir ürün ortaya koyma noktasında öne çıkar. Öte yandan, ne tür bir mikrofon kullanmanız gerektiği noktasında, logolu mikrofon süngeri baskı yorumları bu konuda size yardımcı olabilir. Dolayısıyla araştırma sonucu firma ile iletişime geçmeniz size avantaj sağlar.

Mikrofon Süngerinin Temiz Sese Katkısı

Mikron süngeri, videonuzun kalitesine de direkt olarak etki eder. Mikrofonlar, ses dalgalarını dijital titreşimlere çevirerek kaydedilmesine aracılık eder. Bu kayıt esnasında temiz ve net bir ses almanız oldukça önemlidir. Sesin kötü olması durumunda videonuzun kalitesi de düşer. Bu durumdan ötürü kayda temiz bir ses almanız gerekir. Mikrofon süngeri, bu noktada işinize yarayabilir. Bu süngerler pek çok sesin önlenmesinde ya da etkisinin azaltılmasında rol oynar. Rüzgar sesinin dışarıda çekilen kayıtlarda ya da videolarda kayda girmesi durumu olabilir. Mikrofon süngeri ise hafif şiddetteki rüzgarları önleyebilir ya da etkisini azaltabilir. Bunun dışında, kayda girebilecek diğer çevresel seslere karşı da önlem niteliği taşır.

 

MİKROFON SÜNGERİ BASKI

Call Now Button